Združenie dobrovoľných robotníkov pracujúcich na obrane Cirkvi, Tradície a Kráľovstva Kristovho.

11. 5. 2015

Drahí kňazi a biskupi!

Puch sodomie nivočí Cirkev od poslednej lavice vidieckeho kostola, až po popredné miesta rímskej kúrie. Nespočetné duše sú na najlepšej ceste do pekla práve kôli tejto zločinnej neresti, neresti odpornej aj samotnému Satanovi, ktorý keď zvedie nejakých nešťastníkov ku spáchaniu tohto smrteľného hriechu, s hnusom sa tiež odvracia. Ak sa tieto biedne a nešťastné duše nevyspovedajú, nedostanú rozhrešenie a nezmenia svoje životy, budú naveky zatratené.

Tak, Vaše excelencie, Vaše eminencie, dôstojní páni, teraz sme to povedali my a vy už nemusíte. Môžete sa vrátiť k tomu, čo ste robili a nestarať sa viac o kázanie proti tomuto hriechu. Môžete sa ďalej nechať fotografovať, venovať sa stretávaniu s vysokopostavenými a mocnými, môžete sa tešiť z pozitívnych ohlasov, ktoré na vašu nečinnosť prinášajú média a sodomii naklonení politici a nemusíte sa starostiť o to, že je treba niekomu pripomenúť, že žije smrteľnom hriechu.

Spravíme to namiesto vás. My, laici, aktivisti, blogeri, ľudia z lavíc, pomôžeme vám s vašou povinnosťou učiť, pretože vás to evidentne veľmi nebaví. Nemusíte už kázať katolíkom, že im antikoncepcia, potraty a sodomia mrzačia duše a ničia krajiny. To nie je vaša práca. Vaša práca je školiť miništrantky a starať sa, aby sme sa všetci aktívne účastnili na tom, čo dnes voláte omša. A podobných akciách.

My budeme znášať útoky, žaloby, prenasledovania, stratu živobytia (a možno aj života) a potupu ktorú na nás chŕlia médiá i spoločnosť. My, pekári, fotografovia, lekári sa budeme prizerať, ako strácame zdroje obživy, ako na kúsky trhajú našu reputáciu, ako sa naše úspory rapídne strácajú, lebo máme to potešenie uľaviť vám do povinnosti učiť katolícku vieru a morálku. Ba ani nás nemusíte navštevovať vo väzení, ak nechcete.

Budeme sa prizerať, ako sa nám vyhýbajú naši spolufarníci, ako nás niekdajší katolícki priatelia opúšťajú a ako nás naši pastieri svedomite ignorujú. Príjmeme to, lebo vieme, že si nechcete špiniť ruky vyučovaním katolíckej viery. Môžete hrať golf, chodiť do kina, na festivaly, sedieť na svojich prestoloch, cítiť vaše ovečky, dávať rozhovory do televízie a tešiť sa z priazne hochštaplerov, kacírov, rúhačov a všetkých tých, čo nenávidia Krista. Nebojte sa, my budeme bojovať namiesto vás.

Máte dôležitejšie veci na robote. Musíte cupitať do Ríma a dať si pohár či dva so zbabelcami, ktorí sa spolčujú s našimi utláčateľmi. Musíte sa strachovať o životné prostredie, o to aby ste nepovedali nič o Kristovi, lebo by to mohlo uraziť rabínov a hinduistov (Bože chráň, aby ste sa ich snažili obrátiť na vieru!), musíte prednášať príhovory na stretnutiach kadejakých Šťastných klubov a Štastných organizácií. Musíte oslavovať diverzitu a toleranciu. Toto všetko musíte robiť.

Preto, prosím, neznepokojujte sa s ničím, čo má niečo spoločné s katolicizmom.  Pekne si zasadajte vo svojich konferenciách a užívajte si potlesk davu. My vašu prácu urobíme za vás.

http://theeye-witness.blogspot.sk

Preklad Jozef Duháček