Združenie dobrovoľných robotníkov pracujúcich na obrane Cirkvi, Tradície a Kráľovstva Kristovho.

1. 6. 2012

Fragmenty z doby moru  VII. / 2012

Protinožci proti rozumu


http://www.reformy.cz/zpravy/australani-celi-obrovskym-pokutam-za-zlocin-nelichotiveho-projevu-o-uhlikovych-danich/

Kedysi sa verilo že protinožci chodia dolu hlavou. Samozrejme, že táto detinská povedačka je len žart, žartom ale nie je že protinožci sú slušne padnutí na hlavu. Ich slobodne a demokraticky zvolení potentáti uvalili na občanov daň z produkcie CO2, čo je populárny spôsob akým sa dajú vytiahnuť peniaze občanom z vreciek a vraziť do nejakého zbytočného, predraženého a vytunelovaného vládneho projektu a vďaka propagande zelených magorov sa nestretáva s veľkým odporom. Potomkovia vrahov a zlodejov v tejto bývalej trestaneckej kolónii však nerobia nič polovičato. Nielen že daň treba platiť, treba o nej pekne zmýšľať a najmä pekne rozprávať. Takzvaní uhlíkoví policajti budú robiť razie v podnikoch, potulovať sa po uliciach a preverovať, či niekto nezákonným spôsobom nespomína uhlíkovú daň. Podľa Daily Telegraph, obchody a reštaurácie by mohli čeliť pokute vo výške až $1.1 milióna austrálskych dolárov, ak by čašníci alebo predavačky vinili uhlíkovú daň za nárast cien, alebo zveličovali je dopad. Zákaz nepekne hovoriť o uhlíkovej dani platí aj pre webové stránky, obchodné rokovania, telefonické hovory a správy či reklamu. Takže opakujte po mne: "Milujeme uhlíkovú daň! Vyššie dane z CO2! Smrť oxidu uhličitému! Smrť všetkým nepriateľom uhlíkovej dane!
JD

Home of brave and land of free

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9105-unikly-dokument-armady-usa-manual-obamovy-administrativy-pro-prevychovne-a-pracovni-tabory-v-americe.aspx

To že človek zmýšľajúci inak ako tolerantní a humanizmom presiaknutí demokrati je zločinec, ktorý zaslúži prísny trest a dôslednú prevýchovu vedia aj v najdemokratickejšej a najslobodnejšej krajine na svete. Nedávno unikol dokument americkej armády, ktorý odhalil rozsiahlu a detailnú prípravu na budovanie koncentračných táborov v USA i po celom svete, kde sa budú zhromažďovať občania i neobčania skrachovaného amerického raja a pod vedením skúseného Psychological Operations Officera budú podrobení dôslednému indoktrinačnému programu, aby zaistilo ich "porozumenie a ocenenie pre politiku a správanie Spojených štátov." Presídlenie, ako honosne nazývajú zatknutie dotyčného ideového zločinca, bude dočasné alebo semipermanentné - rozumej trvalé. Manuál upozorňuje na to, že zadržaní "sú významnou pracovnou silou a mali by byť zamestnaní prácou, ako len to bude možné." Tá práca ich zrejme oslobodí. V roku 2009 národná garda vypísala veľké množstvo pracovných ponúk na miesto "Špecialistov pre zadržiavanie a vysídľovanie" a už v roku 2006 bol istej spoločnosti udelený kontrakt na výstavbu zadržiavacích centier pre zvládnutie "náhleho" prílevu imigrantov, alebo rapídneho rozvoja "nových programov." Sloboda musí byť a demokracie máme nazvyš. Aj napriek jej masívnemu vývozu do Iraku, Afganistanu, Somálska a iných krajín, napriek pripravovanej dodávke demokracie do Iránu, jej v USA zostalo dosť na to aby, z nej štedro nadelili aj vlastným občanom.
JD

Všade dobre doma najlepšie


Ak by ste sa obávali, že slobodu a demokraciu majú len na západe, mám pre vás dobrú správu - aj u nás jej máme dosť. V parlamente, v tej svätyni slobody prejavu, si dovolil jeden poslanec povedať, že buzerantov kedysi WHO počítalo medzi chorých, že bolo chybou túto deviáciu zo zoznamu chorôb vyškrtnúť a že by ich bolo treba liečiť. Záplava mediálnych fekálií, ktoré sa na hlavu toho chudáka zniesla, pripomínala tsunami z Fukušimy. Druhá vlna splaškov prišla od blogerskej spodiny indoktrinovanej liberálnou perveznou paradigmou, ktorá prasí internet svojim "životnými" múdrami a mizernou gramatikou, zdarma a štedro vysielanými do sveta. Paradoxne sú tí, ktorí sa domáhajú tolerancie a slobody zmýšľania, slobody prejavu, slobody všetkého a od všetkého, mimoriadne netolerantne naladení voči tým, ktorí nechcú hlasito tlieskať ich perverzii. Súdružka Schlesingerová, veliteľka slovenských sodomitov, ktorá pred časom excelovala pod "Lampou" v debate s údajne konzervatívnym Palkom (z vašej strany to bola slabota, pán konzervatívny demokrat), sa najskôr vyhrážala žalobou, ale keď jej docvaklo, že poslanecká imunita dramaticky znížila šance na úspech, vytasila sa požiadavkou na verejné ospravedlnenie. Takže poučenie pre tých, ktorý by si snáď trúfli myslieť niečo iné, ako píšu v SME alebo Novom čase: Držte huby ak nechcete, aby vám ich vymáčali v latrínach.
JD

A ešte jedna z Vatikánu

Vatikán už veľmi dávno nie je čo býval. Najnovšie o tom svedčí mediálne až príliš nafúknutá aféra s tajomným únikom súkromnej pápežovej korešpondencie. Z nejasných a protirečivých informácii, ktorými je kŕmená verejnosť sa dá vypozorovať, že za fajnovou fasádou svätopeterskej baziliky zúri neľútostný boj medzi starou a novou gardou. Benedikt sa po svojom zvolení pokúsil nahradiť starú gardu inštalovanú JPII, sústredenú okolo kardinála Sodana a vložil svoju dôveru do ľudí okolo kardinála Bertoneho, ktorí mu ju však neopätovali. Hoci Benedikta vonkoncom nemožno považovať za ultimátneho milovníka Tradície a obnoviteľa starých poriadkov, mal a stále má akú takú víziu reformy, ktorá je však zhodne odmietaná oboma znepriatelenými tábormi. Keďže Benedikt plánuje transformáciu rímskej kúrie, očakáva sa výmena štátneho sekretára a prefekta CDF, strach a neistota akcelerovali spor a ten vybublal únikom tajnej korešpondencie, ktorá má zdiskreditovať jednak Bertoneho frakciu a tiež aj samotného pápeža. Nech už zvíťazí ktorákoľvek frakcia, nebude to pre tradičného katolíka dôvod radovať sa. Slovami D.von Hildebranda: "Hoci mi srdce krváca pri pohľade na spustošený Pánov vinohrad a znečistenú svätyňu Cirkvi, som plný nádeje, lebo Pán povedal: Brány pekelné ju nepremôžu.
JD